21 Mayıs 2019 Salı
Ana Sayfa / Kampanyalar / 3S Firuze Konakları’nda 48 ay sıfır faiz
32 FİRUZE KONAKLARI

3S Firuze Konakları’nda 48 ay sıfır faiz

3S Kale Holding’in İstanbu avcılar’da hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladı.

28.000 metrekarelik proje sahasına inşa edilen 3S Firuze Konakları, göl manzarası ve mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile dikkat çekiyor.

Proje, 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri içeriyor. 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçirilen 3S Firuze Konakları’nın, Avcılar bölgesinde önemli bir cazibe merkezi olması hedefleniyor.

474.000 TL’den başlayan fiyatlarla, firma vadesiyle ’48 ay, 0 faiz’ fırsatı sunulan projede, peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor.

İstanbul Üniversitesi’ne komşu olan projede hem öğrencilere hem de ailelere özel daireler bulunuyor.

İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip proje, E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.