21 Mayıs 2019 Salı
Ana Sayfa / Kampanyalar / Adres Koru Evleri’nde üç farklı ödeme planı
adres koru evleri

Adres Koru Evleri’nde üç farklı ödeme planı

Bayraktar İnşaat; en son projesi ‘Adres Koru Evleri’ için hayata geçirdiği kampanya ile 3 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Bayraktar İnşaat’ın düzenlediği kampanya kapsamında; yüzde 20 peşinat 60 ay vade yüzde sıfır faiz, yüzde 50’si peşin yüzde 20 indirim 60 ay vadeli yüzde sıfır faiz ya da peşin ödemelerde tam yüzde 30 indirimden yararlanma fırsatı sunuyor.

Metrekare fiyatlarının 4 bin 100 TL’den başladığı Adres Koru Evleri’ndeki fiyatlar 2+1 brüt 117 m2 ve 3+1 brüt 151m2’den oluşuyor. Adres Koru Evleri’nde daire fiyatları 490 bin TL’den başlıyor.

Yaklaşık 14 bin metrekarelik yeşil alan içerisinde bulunan ‘Adres Koru Evleri’; sosyal donatılarıyla da tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor. Bayraktar İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen ve yeşille iç içe bir yaşam sunan ‘Adres Koru Evleri’nin yüzde 65’i ise peyzaj alanlarına ayrılmış durumda.

Yatırım potansiyeli yüksek bir proje olarak planlanan ‘Adres Koru Evleri’; basketbol sahası, yürüyüş alanları, dört mevsim kullanılabilen kapalı havuzu, spor alanları, fitness, sauna hamam ve toplantı salonuyla da sakinlerinin yaşam standardını yükseltmeyi hedefliyor. Her daireye özel depo alanı bulunan projede; 401’i kapalı, 24’ü açık olmak üzere toplam 425 araçlık otopark alanı da yer alıyor.