1 Ağustos 2020 Cumartesi
Ana Sayfa / Konut Fiyatları / Akzirve Strada fiyat listesi 297 bin liradan başlıyor
strada

Akzirve Strada fiyat listesi 297 bin liradan başlıyor

Emlak Konut GYO’nun başlatmış olduğu 240 ay vadeli konut alma kampanyasına Akzirve Grubu’da katıldı.

Suudi Arabistan merkezli Al Qemam Grubu bünyesindeki Akzirve Gayrimenkul & Yatırım tarafından Bahçeşehir’de inşaatına başlanan Strada projesi 240 ay vadeyle 0,79 vade farkıyla tüketiciye yeni bir alım fırsatı sunuyor.

Akzirve Gayrimenkul’ün 2010 yılında portföylerine kattıkları Hadımköy Altınşehir yolu üzerinde yer alan 105 dönümlük arazide Strada Bahçeşehir projesi için inşaat çalışmaları devam ediyor.

Strada Bahçeşehir projesi 3 etap halinde inşa edilecek ve projede toplam 2 bin 500 bağımsız birim yer alacak. Projenin ilk etabında yer alan 8 blokta 747 birimin satışı devam ediyor. Binaların en alt katında yer alacak şekilde toplam 100 bağımsız ünitenin ticaret alanı için kullanımı sağlanacak. Büyüklükleri 59 ile 243 metrekare arasında değişen projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerine yer verildi. Projenin ikinci ve üçüncü etaplarının ise birer yıl arayla bitirilmesi planlanıyor.

Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanan Bahçeşehir Strada projesinde konut fiyatları 297 bin liradan başlayıp, 1 milyon liraya kadar çıkıyor.

Akzirve Gayrimenkul tarafından yapımı devam eden Strada projesi 1 milyar 500 milyon lira yatırım değerine sahip olacak. Geniş sosyal donatılara yer verilen proje 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim köprüsüne yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Strada projesiyle ilgili detaylı fiyat listesi ve ödeme planları hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”82308″ title=”Proje Form”]

 

Esen Şahin – Emlak Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir