3 Ağustos 2020 Pazartesi
Ana Sayfa / Konut Fiyatları / Alya Grandis metrekare fiyatı 4 bin liradan başlıyor
alya grandis

Alya Grandis metrekare fiyatı 4 bin liradan başlıyor

Beylikdüzü Adnan Kahveci Bulvarı’nda inşa edilen Alya Penta projesinde teslimatlara bu ay başlanırken, Alya Grandis projesinde ise satış ve inşaat tüm hızıyla sürüyor. İstanbul’da az bulunur geniş daire seçenekleri sunan Alya Grandis, katta villa keyfi sunan daireleriyle kalabalık ailelerin ilgi odağı oldu.
İstanbul Beylikdüzü’nde bugünlerde Alya hareketliliği yaşanıyor. Özellikle ilçenin prestij caddesi Adnan Kahveci Bulvarı’nda iki projenin satış ofisi hareketli anlara sahne oluyor. Akkuş Grubun 5 bloktan oluşan ve 4 ay erken teslim ettiği Alya Penta projesinde teslimatlara bu ay başlanırken, aynı noktada temeli atılan ve Boss 4 İnşaat’ın iki ay önce lansmanını gerçekleştirdiği Alya Grandis’te ise 340 metrekareye kadar çıkabilen geniş daireleri kabalık ailelerin ilgi odağı oldu. Büyüklükleri ile İstanbul’da az bulunan dairelere sahip olan 100 konutluk projede inşaat seviyesi yüzde 25 ‘ine gelirken, 22 konut da sahibini buldu.

İnsan Yaşamına Duyulan Saygının Yansıması

Alya markası altında İstanbul’da aileler için yeni bir mutluluk konsepti getirdiklerini anlatan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, ev hayatı anlayışına yenilikçi bir yorum getirdikleri Alya Penta’nın mutfağından salonuna banyosundan yatak odasına kadar her metrekaresinin insan yaşamına duyulan saygının bir yansıması olduğunu söyledi.

Projenin yatırım değerinden de bahseden Abdülkadir Akkuş “Beylikdüzü, İstanbul’da en çok konut aranan 5 ilçeden biri. Yatırımın geri dönüş hızı açısından da İstanbul’un en hızlı ilçesi. İlçenin prestij caddesi Adnan Kahveci’deki projemiz Alya Penta’dan lansman zamanı ev sahibi olanlar, bugünkü fiyatlarla yüzde 30 oranında prim elde ettiler” dedi.

Alya Grandis’in Referansı Alya Penta Oldu

Alya Penta’da yatırım fırsatını kaçıranların, ortağı bulundukları Boss 4 İnşaat’ın Alya Grandis’teki yatırım fırsatlarını değerlendirebileceğini de anlatan Akkuş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Nitekim Alya Penta’da teslimat için gelen ailelerin Alya markasını tavsiye ettikleri yakınları, projenin hemen yanı başındaki Alya Grandis’i inceliyorlar. Projelerimizi inceleyenlerden de gördüğümüz kadarıyla, az katlı binada geniş daire seçeneklerinde yaşamak İstanbulluların hayali. Alya Grandis gibi tek katta villa keyfi sunan bir proje hayranlık uyandırıyor. Bu şekilde referans kanalıyla gelen pek çok aileyle, onlara uyan finansman modellerini çıkarmak üzere görüşmelerimiz sürüyor.”

100 Milyon TL büyüklüğe sahip Alya Grandis projesinde 2 kata yayılan; normal ve çatı katı keyfini, konforunu bir arada sunan “Penthouse“ kavramları farklı konut kullanım tercihlerine yanıt vermek üzere tasarlanıyor. Konak-katta villa penthouse’lar 315 – 325 – 375 m2 aralığında iki farklı tipte, 6+2 ve 7+2 olarak planlandı.

24 ay içinde teslim edilecek olan Alya Grandis içe dönük yaşam felsefesi içinde kendi kendine yetebilen sosyal-sportif alanlara sahip. Projede, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna ve kapalı otopark yer alacak. Ortalama metrekare fiyatı 4.250 TL seviyesinde bulunan projede, yüzde 30 peşinat, kalanı 24 ay vade farksız taksitlendirme seçeneği sunuluyor. Yatay mimarinin en iyi örneğinin sergilendiği projede blokların yüksekliği 5 kat ile 12 kat arasında değişiyor.

PROJE KÜNYESİ
PROJE ADI: Alya Grandis
KONUMU:Beylikdüzü- İstanbul
YATIRIMCI FİRMA: BOSS4 Gayrimenkul İnşaat San. Ve Dış. Tic. A.Ş.
TOPLAM ARSA ALANI: 8.000 m2
TOPLAM İNŞAAT ALANI: 25.000 m2
TOPLAM KONUT ADEDİ:  100 konut
TOPLAM TİCARİ BİRİM: 8 ticari birim
TOPLAM YEŞİL ALAN: 4.272 m2
SOSYAL DONATILAR: Kapalı yüzme havuzu, Fitness Center, Hamam, Sauna, Çocak Oyun Alanı, Kameriyeler
MİMARİ PROJE: Kuba Mimarlık

PROJE BÜYÜKLÜĞÜ: 100 Milyon TL
TESLİM TARİHİ: Aralık 2019
METREKARE SATIŞ FİYATI: 4 bin TL (Ortalama)
KONUT TİPLERİ: 3+1, 4+1, 6+2 , 7+2
KONUT BÜYÜKLÜKLERİ:3+1 ( 136 M2- 190 M2 ) BRÜT, 4+1 ( 201,5 M2 ) BRÜT, 6+2 ( 315- 327.5 M2 ) BRÜT, 7+2 ( 372 M2 ) BRÜT
SATIŞ OFİSİ ADRES:Adnan Kahveci Mahallesi Ihlamur Caddesi Kalkan Sokak NO:9 Beylikdüzü+
SATIŞ OFİSİ TEL: 0 212 855 57 50 -51
WEB ADRESİ:www.alyagrandis.com