20 Nisan 2019 Cumartesi
Ana Sayfa / Kampanyalar / Babacan Holding’ten bayrama özel yüzde 20 indirim
mehmet babacan

Babacan Holding’ten bayrama özel yüzde 20 indirim

Güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektöre ilkleri kazandıran Babacan Holding, Kurban Bayramı’nı yüzde 20 indirimle karşılıyor. Bayram süresince satışı devam eden Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde yüzde 20 indirim sunacak olan holding, döviz fiyatları ve kredi faiz oranlarındaki yükseliş eğilimine rağmen, bayramda da yatırımcıları ev sahibi yapmayı sürdürecek.
İmzasını taşıyan projelerle konut sahibi olmak isteyenleri ve yatırımcıları güvenilir ve yüksek katma değer sağlayan fırsatlarla buluşturan Babacan Holding, avantajlı kampanyalarına yüzde 20 indirimli Kurban Bayramı Kampanyası’yla devamediyor. Satışta olan tüm projelerinde geçerli olan kampanya kapsamında yatırımcılar, yüzde 20 indirim fırsatı yakalayacaklar. Döviz fiyatları ve kredi faiz oranlarındaki artış karşısında yatırımcılarına avantajlı yatırım fırsatı sunma konusunda kararlı adımlar atan holding, bu sayede yine sektörde örnek gösterilecek bir adım atıyor. Kampanya kapsamında yatırımcılar, Babacan Premium Projesi’nden 319.000 TL’ye, Babacan Port Royal projesinden de 341.000 TL ‘ye ev sahibi olabiliyor.

Mehmet Babacan: “Döviz ve faizdeki yükselişe rağmen kampanyaya devam”

Sektöre kazandırdıkları kampanyalar aracılığıyla yatırımcılar tarafından her geçen gün artan bir taleple karşı karşıya kaldıklarını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, döviz fiyatlarındaki tırmanış ve kredi faiz oranlarındaki yükseliş eğiliminin yatırımcılara avantajlı fırsatlar sunan kampanyaları hayata geçirme konusunda bir engel teşkil etmediğini belirtti. Babacan konuya ilişkin şunları paylaştı:

Mehmet Babacan: ‘’Yatırımcı taleplerini karşılayarak sektördeki canlılığı sürdüreceğiz’’

“Gayrimenkul sektörüne güvenilir ve kaliteli konut projeleri kazandırırken, hayata geçirdiğimiz kampanyalarla da sektörde edindiğimiz öncü misyonumuzu sürdürüyoruz. Bugün küresel ekonomide yaşanan karışıklıkların yarattığı olumsuzluklar karşısında güçlü bir duruş sergilemenin gerekliliğine inanıyoruz. Bu nedenle bu olumsuz koşullara rağmen hem yatırımcı taleplerini en iyi şekilde karşılamak hem de sektörde yarattığımız canlanmayı sürekli kılmak adına yüzde 20 indirimli kampanyamızı sürdürüyoruz. Her zaman olduğu gibi Kurban Bayramı süresince de yatırımcılarımızı ev sahibi yapacağız.’’

KURBAN BAYRAMI KAMPANYASI’NDA YER ALAN PROJELER
Babacan Premium
Lokasyon: Beylikdüzü E-5 Üzeri
Konut adeti: 1010
Teslim Tarihi: İlk teslimler Eylül 2018’de başlıyor

Babacan Port Royal
Lokasyon: Küçükçekmece E-5 Üzeri
Konut adeti: 814
Teslim Tarihi: İlk teslimler Eylül 2019’da başlıyor

Babacan Palace
Lokasyon: Beylikdüzü E-5 Üzeri
Konut adeti: 248
Teslim Tarihi: Hemen Teslim