20 Mayıs 2019 Pazartesi
Ana Sayfa / Dekorasyon / Bien Seramik’ten “Mia” koleksiyonu

Bien Seramik’ten “Mia” koleksiyonu

Bien Seramik’in 2018 yılına ait en yeni koleksiyonlarından olan Mia, mermerin tüm soyluluğunu yaşam alanlarına konuk ederken, sadeliğin ve doğallığın huzurunu yansıtıyor. Parlak, şık ve temizliğin en iyi ifadesi Mia Koleksiyonu, yapılarda ilk akla gelen serilerden biri olmaya aday

Çevreye duyarlı marka Bien Seramik’in 2018 koleksiyonları tasarımlarıyla öne çıkıyor. Yapı sektörüne zengin ürün portföyü ile farklı alternatifler sunan Bien Seramik, teknik porselen karo koleksiyonunda yer alan Mia Serisi ile mekanları benzersiz kılıyor.

60X120cm ebadında büyük ölçülerde beyaz renkte üretilen seri, mekanlarda bütünlük duygusunu hakim kılarken, aynı zamanda şık, sade ve ihtişamlı bir görünüm sağlıyor. Otellerde, avmlerde, plazalarda, yaşam alanlarında banyodan mutfağa, salondan yatak odasına kadar duvarda ve zeminde kullanım imkanı sağlayan koleksiyon mekanlara bir bütünlük kazandırıyor.

Parlak yüzeyi ve kolay temizlenme özelliği ile ön planda olan Mia Koleksiyonu doğanın mucizevi görünümünü size ait olan bir alanda yaratıyor.  Kaliteli hizmet anlayışı ve mekanlara kattığı değer ile adından söz ettiren Bien Seramik zengin ürün portföyü ile yapı sektörüne inovatif çözümler sunuyor.

BİEN HAKKINDA
Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, marka konumlandırmasını ‘’daima genç ve daima yeni’’ olarak belirleyen Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır.
Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlıyor.

BİEN SERAMİK
Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien Seramik, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı-3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır.

Bien Seramik, dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 25 milyon m2’nin üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken Bien Seramik tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak ürünler üretmektedir. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.

BİEN BANYO
Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurarak, ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.

Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunacak. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuarlar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları olacak.