21 Temmuz 2019 Pazar
Ana Sayfa / Güncel / Cer İstanbul’da “Cer’den Bugüne” fotoğraf sergisi açıldı
cer istanbul

Cer İstanbul’da “Cer’den Bugüne” fotoğraf sergisi açıldı

Gayrimenkul sektörünün öncü markası Ege Yapı tarafından Yedikule’de geliştirilen Cer İstanbul projesinin sahip olduğu kültürel miras, fotoğraf sanatçısı Tahsin Aydoğmuş’un objektifiyle “Cer’den Bugüne” fotoğraf sergisi adıyla hayat buluyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO güvencesiyle, gayrimenkul sektörü öncülerinden Ege Yapı tarafından geliştirilen, Yedikule Hisarı’nın yanındaki Cer İstanbul projesi, sahip olduğu geçmişin görkemini fotoğraflara yansıtıyor.

Tarihi Yarımada’nın güneybatısında yer alan ve Osmanlı Dönemi’nde Altın Kapı olarak adlandırılan bölgenin çok özel fotoğraflarla yansıtıldığı “Cer’den Bugüne” fotoğraf sergisi, 2 Aralık 2018 Pazar günü, Yedikule’deki Cer İstanbul Satış Ofisi’nde başladı.

MERKUR ve Space işbirliğiyle düzenlenen sergide, ulusal ve uluslararası alanda birçok ödüle layık görülen fotoğrafçı Tahsin Aydoğmuş’un fotoğrafları yer alıyor. 12 yıllık bir çalışmanın yer aldığı sergi, 31 Aralık 2018 tarihine kadar açık kalacak.