25 Haziran 2018 Pazartesi
Ana Sayfa / Dekorasyon / Decovita’dan etnik desenli seramik karolarla şıklığı yakalayın
Nuvo Dragos

Decovita’dan etnik desenli seramik karolarla şıklığı yakalayın

İlhamını doğadan alan çizgileri, son yılların yükselen trendi geometrik desenlerle buluşturan Decovita Seramik, yaşam alanlarına etnik stilin rahatlığını ve hareketliliğini getiriyor. Taş görünümünü bire bir yansıtan seramik karolar, antrasitten fildişine uzanan zengin renk seçenekleriyle her zevke ve mekana uyum sağlıyor.

Yaşam alanlarında son yıllarda sıklıkla karşımıza çıkan etnik dekorasyonda akla ilk olarak kilimler, yastıklar, biblolar ve ahşap objeler geliyor ancak hepsi birbirinden hareketli parçaları bir arada kullanmak karmaşık bir görüntüye neden olabiliyor. Oysaki etnik deseni dekorasyonda kullanmanın çok daha farklı, zarif ve şık bir yolu var: Seramik karolar!

Trendleri belirleyen tasarımlarını, uyguladığı sır tekniği sayesinde mükemmel baskı ve renk kalitesiyle sunan Decovita, etnik stildeki seramik karolarıyla yaşam alanlarının havasını değiştiriyor. İlhamını doğadan alan çizgilerle geometrik desenlerin buluştuğu karolarda kullanılan özel yüzey de, ürüne bire bir taş görünümü kazandırarak gerçeklik hissini artırıyor.

Decovita’nın seramik karoları yalnızca etnik desenleriyle değil, renkleriyle de her zevke ve mekana uyum sağlıyor. Kil görünümünde kum ve boz kahverengi; beton görünümünde gri ve sıcak grinin yanı sıra antrasitten fildişine uzanan zengin renk seçenekleri evleri canlandırırken, ticari mekanların ise tasarım yönünü ön plana çıkarıyor. Kaymayan mat yüzeyiyle hem yer hem de duvarlarda uygulanabilen ürünler, iç mekanların yanı sıra dış cephe, dış mekan ve havuz, spa gibi ıslak alanlarda da uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesini koruyor.

Decovita Seramik hakkında:

Decovita Seramik, kaliteli seramik üretimini, dünyanın dört bir noktasından çıkarılan 1862 çeşit doğal taş deseninden elde edilen şık görünüm ile sunmaktadır. 2004 yılında kurulan Decovita Seramik ilk dönemlerinde, dünyanın önde gelen seramik şirketlerinin temsilciliğini yürütmüş; ayrıca Uzakdoğu’daki üstün teknolojik altyapıya sahip fabrikalarda, Decovita markasıyla OEM üretimi yaptırmıştır. İthalat yapan bir firmadan, üreten ve ihracat yapan bir firma konumuna geçme kararı alan Decovita Seramik, 2016 yılında Bilecik ilindeki Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi’nde kurduğu fabrikada sırlı porselen seramik üretimine başlamıştır. İlk etapta yıllık dört milyon metrekare yer ve duvar seramiği üretmeyi hedefleyen Decovita Seramik, baskı – renk kalitesi, sabit ölçü güvencesi ve çizilmelere / kimyasallara dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Merkezi İstanbul Kayaşehir’de bulunan Decovita Seramik, tüm Türkiye’ye yayılan bayi ağı ve internet sitesi üzerinden sipariş imkanıyla lüks segmentteki ürünlerini ulaşılabilir fiyatlar ile tüketicileriyle buluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir