17 Şubat 2019 Pazar
Ana Sayfa / Kampanyalar / Eroğlu Gayrimenkul bayram kampanyası

Eroğlu Gayrimenkul bayram kampanyası

Prestijli konut projelerini birbiri ardına hayata geçiren Eroğlu Gayrimenkul, Kurban Bayramı’nda da müşterilerine ayrıcalıklı yatırım imkanı veriyor.

Bayramın 3. ve 4. Gününe özel bir indirim uygulayan Eroğlu Gayrimenkul  İstanbul lounge, İstanbul Lounge 2, Yeni Moda Evleri ve Bursa Harmony Towers projelerinde 10.000 TL indirim fırsatı sunuyor.

Eroğlu Gayrimenkul, bulunduğu bölgeye ve yatırımcısına değer katan, birbirinden cazip 4 projesinde, Kurban Bayramı’nın 3. ve 4. günlerine özel 10.000 TL indirim imkanı sunuyor. 2 gün boyunca  yatırımcılar İstanbul Küçükçekmece’de yer alan İstanbul lounge ve İstanbul Lounge 2, İsatnbul Büyükçekmece’de inşaa edilen Yenimoda Evleri ve Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hayata geçirilen Harmony Towers projelerinden 1+1’den 4+1’e kadar pek çok seçenek arasından  Daire sahibi olabilecekler.

Daireler ve kampanya ile ilgili bilgi almak isteyenler http://www.eroglu.com/  web sitesinden, 444 37 97 numaralı müşteri hizmetlerinden ve projelerin satış ofislerinden bilgi alabilirler.konuthaberleri.com

Eroğlu Gayrimenkul Hakkında

Eroğlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa’da projeler geliştirdi. 2008’de açılan ve Hollandalı Corio tarafından satın alınan Tekira AVM’nin iş geliştirme ve İnşaat süreçlerini yönettikten sonra 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini, 2010’da ise Oksizen Konakları projesini hayata geçirdi. 2012’de İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge2 ile Ofishane ve Erasta Antalya projelerini, 2013’te ise merter platform ve Florya Ekşinar Konakları projelerini teslim etti. 2014 yılının ilk 6 ayı içerisinde Bursa Harmony Towers, Erasta Fethiye AVM ve Esenyurt Logistic Center projelerinin teslimini gerçekleştirdi. İstanbul’da Yenimoda Evleri’nin ve Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden Skyland İstanbul karma projesinin ise inşaası devam ediyor.

Eroğlu Holding’in başarılarla dolu tekstil geçmişinin getirdiği deneyim, İnşaat ve gayrimenkul alanındaki yatırımlarına da ışık tutuyor. yeni projeler geliştirmeye ve inşaat sektöründe kaliteyi yükseltmeye devam eden Eroğlu Gayrimenkul önümüzdeki 2 yıl içinde tamamlamayı hedeflediği projelerin toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareye ulaşıyor.

Emlak Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir