17 Şubat 2019 Pazar
Ana Sayfa / Konut Fiyatları / Farilya Asia’da fiyatlar 328 bin liradan başlıyor
farilya

Farilya Asia’da fiyatlar 328 bin liradan başlıyor

Gayrimenkul yatırımında İstanbul‘un yükselen değeri haline gelen Pendik nitelikli konut projeleriyle öne çıkarken, bölgeye değer katacak Kadıköy–Sabiha Gökçen metro hattı ve bağlantı yollarıyla da değerleme firmalarının raporlarındaki yükselişini sürdürüyor.

Pendik‘te özellikle metro hattına yakın projeler değerlemede öne çıkıyor. Bu projeler arasında bulunan ve proje nitelikleriyle fark yaratan Farilya Asia, hizmete girecek Kadıköy–Sabiha Gökçen metro hattı hastane durağına sadece bir dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Farilya Asia, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, Pendik sahil yolu, tersane ve deniz otobüslerine 5 dakika, E-5 karayoluna 2 dakikalık mesafede bulunuyor.

Projenin yakın çevresinde ise lise, üniversite, hastane, AVM, adliye gibi eğitim, sağlık ve kamu kurumları mevcut. Kaba inşaatı tamamlanan proje 2018 Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek.

Deniz manzaralı daire konforu
Çağdaş bir kent projesi olarak Pendik‘e değer katan Farilya Asia, merkezi lokasyonu, dairelerin büyük çoğunluğunda kapanmaz deniz manzarası ve Botaş parka komşu konumuyla ailelere yönelik tasarlanmış özel bir proje.

13 dönüm arazi üzerinde konumlanan projede 3 blok ve 357 seçkin daire bulunuyor. 1+1 daireler 82 – 96 m2, 2+1 daireler 109 – 159 m2, 3+1 daireler 161 – 173 m2, 4+1 daireler ise 251 m2 büyüklüğe sahip. Dairelerin net ve brüt alanları ile aralarındaki fark oranı, ilgili yasada tanımlandığı gibi uygulanıyor.

Rezidans konforu ve deniz manzaralı balkon keyfini bir arada sunan Farilya Asia‘da farklı bir uygulama olarak avlu meydana yer veriliyor.

Avlu meydan 32 mağazaya ev sahiliği yapıyor. Semt rahatlığı sağlayan 4.500 metrekare büyüklüğündeki avlu meydanda süpermarket zinciri, kafe ve restoranlar, yapı malzemeleri, yiyecek markaları, ev tekstili, mutfak eşyası, parfümeri, kişisel bakım, optik, eczane, kuru temizleme, banka şubesi gibi mağazalar yer alıyor.

Projede yüzde 8 KDV oranı dahil olmak üzere 382.000 TL ile 845.000 TL arasında değişen daireler için kişiye özel ödeme avantajı da sunuluyor. Firmaya ait arsa üzerinde yapımı süren Farilya Asia, bankalar tarafından desteklenen projeler arasında yer alıyor.