25 Haziran 2018 Pazartesi
Ana Sayfa / Dekorasyon / Fatih Kıral’dan klasik mobilyada çağdaş dokunuşlar
Nuvo Dragos

Fatih Kıral’dan klasik mobilyada çağdaş dokunuşlar

Devir değişiyor… Yaşam tarzlarıyla birlikte ev dekorasyon anlayışı da değişiyor. Artık daha fonksiyonel, kullanışlı, konforlu ve ev için değil kendisi için; yaşayacağı, kendini bulacağı ve kendini ait hissedeceği mekânlar için mobilya seçimi yapan nesiller geliyor.

Bu değişim ve beğenilerdeki farklılaşmanın Fatih Kıral mobilya için tek bir anlamı var: Contemporary koleksiyonlar. Ya da hayal gücü ve yaratıcılığın el ele ilerlediği modern ve çağın beklentilerini yakalayan tasarımlar…

Mobilyacılık geçmişi 150 yıl öncesine uzanan Kıral ailesinin 1980’den bu yana Fatih Kıral markasıyla var olma sebebi de bu: Nesillerin nabzını tutarken, değişen beklentileri karşılayabilme becerisi. Contemporary koleksiyonlar da bunun somut bir göstergesi. Klasik tasarımları tercih eden her zaman Fatih Kıral’da aradığını fazlasıyla bulur. Modern dokunuşlar arayanların ise başka bir adres aramasına gerek yok.

Bizimle birlikte evlerimiz, yaşam anlayışımız ve mobilya zevklerimiz de evrim geçiriyor, değişiyor. Fatih Kıral da bu değişimin yakın takipçilerinden… O yüzden klasik mobilyaların yanında Contemporary koleksiyonuyla da tüm zevklere ve tüm evlere, tıpkı dün olduğu gibi bugün de Fatih Kıral tasarımları gerekiyor!

FATİH KIRAL MOBİLYA & DEKORASYON HAKKINDA

Fatih Kıral tarafından 1980 yılında aile mesleğinin devamı olarak ve sektöre kaliteli ve köklü bir değişim getirmek amacıyla kurulan Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon, ilk mağazasını Bağdat Caddesi’nde açmıştır. Bugün 10.000 metrekaresi kapalı olmak üzere 15.000 metrekarelik tesisinde üretim faaliyetlerini sürdüren marka, Türk tüketicisini dünya trendleriyle buluşturma hedefi doğrultusunda da 50’den fazla yabancı mobilya markasını Türkiye’ye getirmektedir. Versace Home, Provasi, Smania, Giorgio Collection, Arte Brotto, Dialma Brown, Natuzzi, Angelo Cappellini, Bruno Zampa, Zanaboni, Turri, Rampoldi, Varaschin, Talenti, Unopiu, Atmosphera ve Scavolini gibi ünlü İtalyan markalarını Türkiye piyasasına sunan Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon, Amerikan markalarından ise Henredon, Thomasville, Schnadig ve Paul Robert ile çalışmaktadır. İstanbul, Bodrum ve Antalya başta olmak üzere toplam dokuz mağazasının yanı sıra Ankara, Gaziantep ve Tahran olmak üzere üç bayi ile hizmet veren firma, Kids by Fatih Kıral markasıyla da küçüklere ve gençlere hitap etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir