18 Ocak 2019 Cuma
Ana Sayfa / Emlak Haberleri / Folkart Liva Home projesinin ikinci etabı satışta
izmir-uzundere-folkart

Folkart Liva Home projesinin ikinci etabı satışta

İzmir Karabağlar’da kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Folkart tarafından inşa edilen Liva Home Projesi’nin 2. Etabı, satışa sunuldu. Liva Home Projesi’nde yüzde 10 peşinat indirimi bulunuyor. Ayrıca yüzde 25 peşin. 24 ay, “0” (sıfır) faiz fırsatı da sunuluyor. Projede daire fiyatları 279 bin TL’den başlıyor. Uzundere’deki ilk Liva Home Projesi’ne komşu konumdaki 2. etapta. 2+1.3+1 daire seçenekleri ve
ticari alanlar bulunuyor.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla; çevre dostu, en ileri teknoloji ile donatılmış, uluslararası standartlarda güçlü yapılar inşa ederek, sektöründe öncü rol üstlenen Folkart; Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etabının ardından, aynı bölgedeki ikinci projesine başlıyor.

Yeni proje Uzundere Kentsel dönüşüm alanında Folkart’ın Liva Home isimli ilk projesine komşu pozisyonda.

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Folkart’m İzmir’de kentsel dönüşüm projelerinde çok önemli bir aktör rolünü üstlendiğini bildirdi. Sancak. Uzundere’de üstlendikleri ilk projeyle, ‘kentsel dönüşümde kalite çıtasını’ en üst seviyeye taşıyarak, örnek oluşturduklarını belirtti.

Kentsel dönüşüm alanında önümüzdeki dönemde çok önemli, yeni projelere imza atacaklarım kaydeden Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak. İzmir-İstanbul Otoyolu. İzmir-Ankara Hızlı Tren Projesi gibi büyük ulaşım projelerinin gündemde olmasının. İzmir’e ciddi artılar katacağını vurguladı. İzmir’in son yıllarda büyük bir değişim sürecinde olduğunu kaydeden Sancak, büyük ölçekli yatırımlar ve hayata geçmesi beklenen yeni projelerle İzmir’in çok değerli bir marka kent olma yolunda, emin adımlarla ilerlediğini söyledi.

İzmir’in gayrimenkul sektöründeki avantajlarını, özellikle kentsel dönüşüm projeleri ile öne çıkartacağını vurgulayan Sancak. Folkart olarak kentsel dönüşüm projelerinde önemli bir aktör olacaklarını ifade etti. Sancak, “Öncelikle İzmir’de olmak üzere kentsel dönüşüm projelerinde öncü rol üstlenmek istiyoruz. Yapılan değerlendirmelere göre İzmir’de 315 bin dönüştürülecek yapı var. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi etap etap çalışmalara başladı. Uzundere’de yeni markamız ‘LİVA’ ile kentsel dönüşümde çok önemli, örnek bir projeye imza atıyoruz. Şimdi ise ilkine komşu pozisyondaki ikinci etap için çalışmalarımıza başlıyoruz” dedi.