19 Haziran 2018 Salı
Ana Sayfa / Emlak Rehberi / FU Gayrimenkul ‘FU Mobil’ uygulamasını 
kullanıma açtı
Nuvo Dragos

FU Gayrimenkul ‘FU Mobil’ uygulamasını 
kullanıma açtı

Banka ve kurumlara sağladığı ipotek tesisi hizmetiyle sektörünün zirvesinde yer alan FU Gayrimenkul, FU Mobil uygulamasının yeni sürümünü kullanıma açtı.

Çalışmakta olduğu banka ve kurumlar ile müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için teknoloji yatırımlarını her geçen gün artıran FU Gayrimenkul, kadrolu 55 avukatı dışında Türkiye genelinde hizmet veren yaygın bir avukatlık ağına sahip bulunuyor. FU avukatlarının talep ve önerileri doğrultusunda; firmanın müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve işlemlerin daha hızlı ve etkili tamamlanması amacıyla geliştirdiği ‘FU Mobil’ uygulaması şimdi yeni sürümü ile birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındırıyor.

Evraklar dijital ortamda FU Gayrimenkul güvencesiyle korunuyor;

Doküman kalitesinin artırılmasına yönelik otomatik doküman algılama ve tarama, yeni kamera entegrasyonu, mobil mutabakat, yeni işlem görüntüleme menüsü ve ileri seviye güvenlik kontrolleri gibi birçok önemli teknolojik yenilik ‘FU Mobil’ uygulamasının güncel özellikleri arasında yer alıyor. Yeni sürüm ile birlikte kullanıma açılan otomatik belge tarama özelliği sayesinde uygulamanın Optik Karakter Tanıma teknolojisine (OCR) uygun belge üretmesi sağlanarak, iş süreçlerinde otomatik kontrollerin hayata geçirilmesi planlanıyor.

Uygulama sayesinde insan hatasını minimuma indirmeyi, arşivlenen belgelerde görüntü kalitesini arttırmayı ve daha hızlı işlem kapatmayı amaçlıyoruz diye belirten Fu Gayrimenkul Genel Müdürü Ertuğrul Bul, ”Her geçen yıl artan iş hacmimizi, bilgi işlem geliştirmeleri ile desteklemek özellikle son 4 senedir ana hedeflerimizden birisi olmuştur. Bu nedenle ‘işimizi daha iyi nasıl yaparız?’ sorularına cevap olarak FU Mobil uygulamamızın yeni sürümünü 17.08.2017 itibari ile hayata geçirdik. Bu, uygulamanın son 4 senede geliştirmesini yaptığımız 6. Sürümü oldu. Bu sürüm ile hayatımıza bazı yenilikler giriyor.

Bunların bazıları;
Mobil mutabakat
Otomatik doküman tarama ve yeni kamera entegrasyonu
Yeni evrak görüntüleme menüsü
Yeni işlem görüntüleme menüsü
Mobil güvenlik geliştirmeleri
Uygulama performansına yönelik iyileştirmeler” diye belirtti.

Ertuğrul Bul ayrıca, “Bu özeliklerden, otomatik doküman tarama fonksiyonu, Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisini kullanmamıza olanak vererek, süreçler içerisindeki kontrollerin daha hızlı ve güvenli yapılabilmesini sağlayacak” diyerek sözlerini noktaladı.

FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. Hakkında:

27 Banka ve 43 banka dışı finans ve finans dışı kuruluşun, kullandırdıkları kredilerin, finans dışı kurumların alacaklarının teminatını oluşturan ipotek işlerini yürütmek üzere 2005 yılında kurulmuştur. 55’i avukat olmak üzere 112 kişilik kadrosuyla hizmet veren FU Gayrimenkul, tüm Türkiye il ve ilçelerinde 700’e yakın üzerinde avukat ve avukat olmayan diğer uzmanlardan oluşan yaygın bir ağa sahiptir. BDDK’nın yayınladığı Bankaların Destek Hizmeti Almalarına İlişkin Yönetmelik kapsamında, ISAE 3402 standartlarına uygun Tip II türünde bağımsız denetim kuruluşu KPMG tarafından hazırlanan hizmet güvence raporu ile hizmet vermektedir. FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. işlemleri, uzman kadrolarıyla en kısa sürede sonuca ulaştırmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir