9 Temmuz 2020 Perşembe
Ana Sayfa / Kampanyalar / Gebze Emlak Konutları’nda hemen taşın, ödemeye üçüncü yılda başla
gebze emlak konutları 3. etap

Gebze Emlak Konutları’nda hemen taşın, ödemeye üçüncü yılda başla

Emlak Konut GYO, “Hayallerini Erteleme Türkiye” sloganıyla bir ilke daha imza attı. Emlak Konut GYO’nunhayata geçirdiği avantajlı kampanya sayesinde yüzde 5 peşinatla ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olmak mümkün. Üstelik taksit ödemeleri üçüncü yılda başlıyor. Sınırlı bir süre devam edecek bu avantajlarla isteyen herkes yaşamın başladığı Gebze Emlak Konutları 3’te yeni dairelerine hemen kavuşuyor.

Her ihtiyaca uygun daire tiplerini yeşilliklerle bezeli peyzaj düzenlemesiyle buluşturan Gebze Emlak Konutları 3, sosyal alanları, 7/24 güvenlik hizmeti, açık ve kapalı otoparkıyla ev sahibi olmak isteyenlere bir evden fazlasını sunuyor.

Proje, çocuklar için özel olarak tasarlanmış oyun alanları,oturma alanları, süs havuzları, yeşillikler içindeki yürüyüş ve spor alanları ile yaşamın tüm renklerini sunuyor.

Konforlu bir yaşam için her detayın düşünüldüğü Gebze Emlak Konutları 3, 1955 daireye ve 35 adet ticari üniteye sahip. Kapalı ve açık balkonlarıyla 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunan Gebze Emlak Konutları 3, Osmangazi Köprüsü’ne 20 kilometre, Kuzey Marmara bağlantı yoluna 10 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 30 dakika ve İstanbul’a ise 40 dakika mesafede.