23 Ağustos 2019 Cuma
Ana Sayfa / Kampanyalar / Greenist’te bahar kampanyası
greenist

Greenist’te bahar kampanyası

Saray Grup tarafından hayata geçirilen Greenist’te bahar kampanyası başladı. Peşin alımlarda 10 daireye özel yüzde 15 indirim ve kişiye özel ödeme fırsatları sunuluyor.

Yeşil alanları, özenli peyzaj tasarımı ve sosyal imkanlarıyla öne çıkan Greenist’de kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek.

Greenist projesi, 1+1, 2+1, 2+1 dublex, 3+1, 3+1 dublex, 4+1, 4.5+ 1, 4.5+1 dublex, 5+1 dublex gibi çok sayıda seçenek içerirken, hemen teslim edilen konutların tamamında fırın, set üstü ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, salon ve ebeveyn odasında klima bulunuyor. Greenist sakinleri ayrıca, dairelerindeki oda sayısı kadar otopark hakkı elde ediyor.

Ççocukların sosyalleşebileceği çok amaçlı spor sahası, oyun parkları, bisiklet parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu, özel çocuk kulübü, okul servisi bekleme alanı ve hobi odaları ile öne çıkan projede sauna, buhar ve masaj odaları, açık ve kapalı havuzu, oyun salonu, kafe ve restoranı, fitness salonu, pilates ve yoga odaları bulunuyor.