25 Haziran 2018 Pazartesi
Ana Sayfa / Yapı Malzemeleri / Hilti yeni ürünleriyle sezona iddialı giriyor
Nuvo Dragos

Hilti yeni ürünleriyle sezona iddialı giriyor

Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle inşaat sektörüne yüksek katma değer sağlayan Hilti, kırıcı deliciler, çivi çakma sitemleri, vidalama çözümleri, elmaslı delme-kesme sistemleri gibi pek çok inovatif ürününün yanı sıra sarf malzemelerinde de çok iddialı. Kırım ve delim uçları, aşındırıcılar, bıçaklar gibi sarf malzemeleri ile sektörde fark yaratan Hilti, ‘küçük şeyler büyük farklar yaratır’ diyerek kullanıcılarıyla buluşturduğu sarf malzemelerinin kalitesine dikkat çekiyor.

Kaba inşaat, ince işler, mekanik, elektrik, enerji ve endüstri sektöründe çalışan profesyonellere yönelik ürün ve hizmetler sunan Hilti, sarf malzemeleri ile de öne çıkıyor. Ürün portföyünde; delim ve kırım uçları, aşındırıcılar, bıçaklar, kesme taşları gibi sarf malzemeleri de bulunan marka, Hilti makinalarında orijinal Hilti sarf malzemeleri kullanmanın performans artışı sağladığına dikkat çekiyor.

Piyasanın en fazla dübel deliği adedi sunan delim uçları

Sert ve dayanıklı elmas kafa yapısı ve 4 kesim kenarı ile sağladığı yüksek hızlı performansı sayesinde, piyasanın en fazla dübel deliği adedi sunan delim uçları Hilti TE-CX ve TE-YX, delime kolay başlangıç, donatıyı delip geçebilme ve bunu yaparken sıkışmama özellikleriyle dikkat çekiyor. Sıcak şekillendirmeyle elde edilen özel burgu yapısı ve kafa bağlantısıyla en fazla toz tahliyesine imkan tanıyan Hilti TE-CX ve TE-YX Delim Uçları, uç ömrü boyunca azalmayan yüksek delim hızı ve düşük titreşimi sayesinde aşınmalardan ötürü oluşan delim hızındaki değişikliğin önüne geçiyor.

Tozsuz delim ucu ile 3 kata kadar daha hızlı filiz ekimi

Tek seferde bir deliği delebilme ve temizleyebilme imkanı sunan Hilti TE-YD Tozsuz Delim Ucu, tozdan arındırılmış güvenli bir çalışma ortamı ile 3 kata kadar daha hızlı filiz ekimi gerçekleştirebilmeyi sağlıyor. Hilti TE-YD Tozsuz Delim Ucu’nun sahip olduğu eşsiz yan X şekilli kesiciler, sert demir donatılar boyunca daha az sıkışarak daha hızlı bir şekilde delim yapılmasına izin veriyor.

2 kat daha uzun ömürlü ve yüzde 50 daha hızlı metal delim uçları

En yakın rakibine göre 2 kata kadar daha uzun ömür ve yüzde 50 daha fazla hız değerleri ile ön plana çıkan Hilti HSS Metal Delim Uçları, yüksek performans ve dayanıklılık sunarak metal delim işlemlerinde tasarruf sağlıyor. Benzersiz 135 derecelik geniş kafası sayesinde ilk delim sırasında gezinme yapmadan ana malzemeye kolay giriş yapabilen Hilti HSS Metal Delim Uçları, güçlendirilmiş yivleri ve kafasındaki özel pah sayesinde de hızlı delim yapmaya imkan tanıyor.

Betonda yüzde 30 daha hızlı kırım imkanı

Sürekli yüksek verimlilik sunan ve beton kırımlarında yüzde 30 daha hızlı performans sergileyen Hilti’nin patentli sistemi olan S mandrene sahip Hilti TE-SP Kırım Ucu, dalgalı yapısı sayesinde daha az sürtünme ve sıkışma sergileyerek daha yüksek performans sağlıyor. Duraksama olmadan daha çok iş üreten ve uzun ömür vadeden Hilti TE-SP Kırım Ucu, özel uç tasarımı ile kendini bileyleyerek en yakın rakibine göre yüzde 50 daha uzun ömür sunuyor. Makinaya toz girişini önleyen toz tapasıyla da makinanın ömrünü uzatıyor.

Uzun batarya ömrü ile hassas kesimler

Hilti’nin üstün aşınma dayanımına sahip Daire Testere Bıçakları, uzun batarya ömürleri ile hassas kesimler sunuyor. Kablosuz makinalar için sürtünmeyi azaltan kaplamaya ve ultra ince dişlere sahip olan Hilti Daire Testere Bıçakları, yüksek verimliliği ve ultra ömür vaadiyle fark yaratıyor. Hilti WU/MultiCut ile ahşaplarda hızlı ve boylu boyunca kesimler için en uygun çözümü sunan Hilti, Hilti WS FT/SpecialCut ile çivili ahşaplarda ve aşındırıcı malzemelerde hızlı bir kesim deneyimi sağlıyor. Hilti WS CC/QualiCut, plastik ve ahşap türevlerinde patlatmadan hassas ve hızlı kesim olanağı da sunuyor.

Hızlı, hassas ve güçlü delim için pançlar

Yüzde 8 kobalt alaşım ile uzun ömre ve dayanıma sahip olan Hilti Bimetal Metal-Cut Panç, metal uygulamaları için hızlı ve hassas delim sağlıyor. Otomatik parça çıkartmayı destekleyerek rahatlık sunan Hilti Bimetal Metal-Cut Panç, kolay değiştirme adaptörüyle de uyumlu bir yapı sergiliyor. Ahşap, alçı levha, PVC, alüminyum uygulamaları için yenilikçi diş dizisine sahip olan Hilti Bimetal Multi-Cut Panç, güçlü delim ve hızlı talaş tahliyesine imkan tanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir