25 Haziran 2018 Pazartesi
Ana Sayfa / Konut Fiyatları / Kuzey Yakası fiyat listesi 349 bin liradan başlıyor
Nuvo Dragos

Kuzey Yakası fiyat listesi 349 bin liradan başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Başakşehir’de yükselecek olan Kuzey Yakası projesi 9 Eylül’de 349 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. 

Kuzey Yakası projesi toplam 10 blokta 373 adet ofis, ticari ve otelden meydana geliyor. Projenin 7 bloğunda ticaret ve ofis alanları geriye kalan 2 bloğunda otel ve kongre merkezi, 1 bloğunda ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu yer alacak.

Proje kapsamındaki otel bloku 153 adet odası, beraber çalışabileceği kongre merkezi ve fitness-sauna-havuz gibi sosyal alanlarıyla hizmet verecek. Kongre merkezi 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı odası, 83 kişilik seminer salonu, 400 m²’lik fuaye ve 2100 m²’lik lobi alanından oluşmaktadır. Proje kapsamında ayrıca basketbol sahası ve kapalı yüzme havuzu birimlerinden oluşan tesis toplam 996 seyirci kapasitesine sahip olacaktır.

Dünya standartlarındaki konut projeleri, metro hattı, entegre ulaşım ağları, sosyal ve kültürel alanlar, alışveriş merkezleri, okullar ve spor alanlarına komşu bir alanda; ofisleri, ticari alanları, oteli, hayvanat bahçesi ve dünya metropollerinde görmeye alıştığımız şehir parkıyla Kuzey Yakası Başakşehir’de yepyeni bir yaşam başlatıyor.

Kuzey Yakası lokasyon olarak Tem, E-5, 3.köprü gibi bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çekerken, İstanbul’un yeni yaşam merkezi Başakşehir’de doğal yaşamla iş dünyasını bir aradaki konforunu sunuyor. Mimarisi ve açık alan düzenlemeleriyle farkını ilk bakışta ortaya koyan Kuzey Yakası, karma kullanım çok fonksiyonlu programıyla farklı beklentilere cevap veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir