6 Ağustos 2020 Perşembe
Ana Sayfa / Kampanyalar / Locamahal Veliefendi’de 15 yıl vade fırsatı
Kiptaş Loca Mahal Veliefendi

Locamahal Veliefendi’de 15 yıl vade fırsatı

KİPTAŞ güvencesiyle Zeytinburnu’nun en işlek lokasyonunda Locamahal Veliefendi’yi hayata geçirilen Şaheser İnşaat, sağlam binalarıyla alıcılarına güvenli yaşam alanları sunuyor. Sektörde sağlam bina bilincini geliştirmek adına projenin her aşamasında mühendislik hizmeti sunan firma, yapı güvenliğine ek olarak; estetik mimarisi geniş ve ferah daireleriyle konut alıcılarından yoğun ilgi görüyor.

36 bin metrekare alan üzerinde 20 blokta 1262 konutun yer aldığı Locamahal, İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Veliefendi’de birinci sınıf malzeme ve işçilikle hayata geçirildi.

Şaheser İnşaat, 15 yıl gibi uzun vadede sağladığı sektörün en düşük konut kredi oranını cazip fırsatlarla oturumcu ve yatırımcılara sunuyor.

2+1’den 4+1’e farklı tip ve farklı büyüklüklere sahip Locamahal’de konut alıcıları, yüzde 5 peşinatla daire sahibi olmanın yanı sıra 0,64 oran, 180 aya kadar vade avantajlarına da sahip. Projede alıcılara sunulan yüzde 5 indirim fırsatı da Locamahal’i daha cazip hale getiriyor.

İstanbulluların en çok tercih ettiği gözde yaşam alanları arasında yer alan Locamahal’de daire büyüklükleri 118 metrekare ile 208 metrekare arasında değişirken konut alıcıları, sağlam binalarda güvenli, loca konforunun ayrıcalığını yaşama imkanına sahip.

3+1 büyüklüğünde 118 metrekareden başlayan 2+1 daireleri dönemin en düşük kredi oranı ile konut alıcılarına sunan Saheser İnşaat, yüksek yatırım potansiyeli taşıyan Locamahal’i her bütçeye uygun olarak tasarladı.

ZENGİN SOSYAL DONATI ALANLARINA SAHİP

Modern yaşamın tüm özelliklerinin hayata geçirildiği projede; temalı çocuk oyun alanları, spor sahaları, fitness merkezi, sauna, Türk Hamamı, havuz, yürüyüş-koşu ve bisiklet parkurları bulunuyor. Projede ayrıca çocuklara özel; atlama taşları, metal sazlıklar, tırmanma duvarı, kum havuzu, kaydırak, tünelli kaydırak, oyun tepeleri ve  temalı oyun parklarıyla keyifle vakit geçirebilecekleri geniş alanlar sunuluyor.

Locamahal’de her daireye özel tanımlanan otopark alanlarının yanı sıra  7/24 kesintisiz güvenlik hizmeti de mevcut.

E-5  Karayolu’nun yanı başındaki konumuyla bölgenin en ulaşılabilir projesi olarak öne çıkan Locamahal, Zeytinburnu Metro durağına yürüme, Bakırköy Deniz Otobüsleri, Avrasya Tüneli ve Marmaray’a ise  5 dakikalık mesafede bulunuyor.