5 Temmuz 2020 Pazar
Ana Sayfa / Kampanyalar / Manzara Adalar’da kira garantisi
manzara adalar

Manzara Adalar’da kira garantisi

İş GYO’nun Kartal’da hayata geçirdiği Manzara Adalar, ev sahibi olmayı planlayanlara yeni bir kampanya fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında Manzara Adalar’dan ev almak isteyenler, 2 yıl boyunca koşul aranmaksızın İş GYO’nun sunduğu kira ödemesi avantajını yakalıyor.

Bu kampanya ile Manzara Adalar’dan konut satın alanlar ister kendi otursun ister daireyi kiraya versin, hem kiracıdan kira geliri elde edebiliyor hem de İş GYO’nun 2 yıl  boyunca sağladığı kira ödemesinden faydalanabiliyor.  Yatırım değeriyle dikkat çeken Manzara Adalar’da konutlar tapularıyla birlikte hemen teslim ediliyor.

Ayrıca peşin ödemede %20 indirime ek olarak anlaşmalı bankalardan %0.79 faiz oranıyla konut kredisi avantajı sunuluyor. Benzersiz fırsatlarla dolu kampanya sadece 50 adet seçili daire için geçerli.

Aydos Ormanı, Marmara Denizi ve Prens Adaları manzarasına hâkim olan Manzara Adalar, sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesi ve yeşillikler içindeki konumuyla her anı ilham dolu bir yaşam için tasarlandı. Üçü konut, ikisi ofis olmak üzere toplam beş blok ve çarşıdan oluşan Manzara Adalar’da 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 3+2 tripleks, 4+1 ve 5+1 dubleks Penthouse gibi farklı tiplerde toplam 975 konut bulunuyor.
Her türlü ihtiyaca karşılık verecek şekilde tasarlanan Manzara Adalar; karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağlarına yakınlığıyla da öne çıkıyor.