8 Temmuz 2020 Çarşamba
Ana Sayfa / Konut Fiyatları / Merkez Ankara projesinde fiyatlar ne kadar?
merkez ankara

Merkez Ankara projesinde fiyatlar ne kadar?

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO önderliğinde geliştirilen projelerde bugüne kadar görülmemiş bir kampanya gerçekleşiyor.

Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabilen kampanyada ödemeler üçüncü yılda başlıyor. İki yılın masrafını Emlak Konut üstleniyor. Yaşamaya hazır evler yüzde 10 indirimle alıcıya sunuluyor.

Kampanyaya dahil edilen projelerden biri de Merkez Ankara projesi.

Merkez Ankara projesi, Emlak Konut GYO güvencesiyle Pasifik İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Konut, ofis ve ticari gayrimenkullerin yer aldığı Merkez Ankara, tek parselde 125 dönümlük proje alanıyla sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin de en büyük karma yaşam projesi olma özelliğini taşıyor.

1,7 milyon m2 büyüklüğüyle şehir merkezinin en büyük yeşil alanı olacak Millet Bahçesi’ne komşu olan Merkez Ankara’da 600 metrelik alışveriş caddesine sahip açık AVM alanları yer alıyor.

Merkez Ankara’da 10 blokta, toplam 1425 konut bulunuyor. Projede kendine özel peyzaj ve sosyal alanları ile 2+1’den 6+1’e kadar farklı daire tiplerinden oluşan 824 adet aile konutu ile 1+1 ve 2+1’lerden oluşan 601 adet şehir süitleri var.

Merkez Ankara fiyat listesi Haziran 2020 itibariyla; 1+1 dairelerde 671 bin lira, 2+1’lerde 950 bin lira, 3+1 dairelerde 1 milyon 108 bin lira, 4+1’lerde 1 milyon 338 bin lira, 5+1 dairelerde 1 milyon 655 bin liradan başlıyor.

Merkez Ankara tarihi ve kültürel alanlara, Ankapark’a, tren garına, hayata geçirilecek Etlik Şehir Hastanesi’ne, şehrin önde gelen üniversitelerine, metro ve Başkentray’a yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Projede, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, spa merkezi, squash alanı, spor sahaları, çocuk aktivite alanları ve hobi bahçeleri gibi sosyal aktivite alanları, restoranlar, kafeler, sinema, etkinlik alanları  bulunuyor.