17 Nisan 2019 Çarşamba
Ana Sayfa / Konut Fiyatları / NG Residence’da fiyatlar ne kadar?
ng residence

NG Residence’da fiyatlar ne kadar?

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe yaşanan indirim ve kampanyalar, sonbaharda inşaat malzemelerindeki zam ve kredi faizlerindeki fiyat artışına bırakmaya hazırlanıyor.

İçerisinde bulunduğumuz yaz ayları, yaklaşan fiyat artışı öncesi konuta yatırım yapmanın tam zamanı olduğunu gösteriyor. Konut uzmanları ise durağan geçen yaz mevsiminde ev almanın doğru zaman olduğuna işaret ediyor.

Basın Ekspres yolunda hayata geçirilen NG Residence projesinde bu yılın sonuna kadar avantajlı ödeme planları sunuluyor. Hemen teslim daireler ve 6 bin 900 TL’den başlayan metrekare birim fiyatlarıyla yatırımcılarla buluşuyor. 28 katlı residence ve 5 yıldızlı otel kulesi ile 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden oluşan proje NG Kütahya Seramik’in ilk büyük konut projesi.

Büyüklükleri 62 ile 130 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 seçeneklere sahip 306 daireden oluşan proje İstanbul Atatürk Havalimanı’na 6 kilometrelik mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve 3. Havalimanı bağlantı yollarına 4 kilometrelik mesafede konumlanan NG Residence, metro istasyonuna ise 200 metrelik mesafede yer alıyor.