17 Mayıs 2020 Pazar
Ana Sayfa / Konut Fiyatları / Nidapark Bomonti fiyatları 714 bin liradan başlıyor

Nidapark Bomonti fiyatları 714 bin liradan başlıyor

Tahincioğlu Gayrimenkul’ün yeni karma projesi Nidapark Bomonti 714 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Tahincioğlu’na ait arsada geliştirilen projede 599 konut, 60 ofis ve 18 cadde mağazası yer alıyor. Toplam 250 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan projede metrekare fiyatları 8 bin 300 ila 17 bin lira arasında değişiyor.

Bugün yapılan basın toplantısında projeye yönelik açıklamalarda bulunan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu,  “Bu projede kendi arsa stokumuzdaki bir arsa ile ilerliyoruz. Arsamızın üçte bir büyüklüğündeki komşu arsa ile birleştirdik. Toplam yatırım değerimiz yaklaşık 250 milyon dolar. Şu ana kadar aldığımız ön talep neticesinde projeden 151 adet daire satışını gerçekleştirdik. Bölge fiyatına göre çok avantajlı bir fiyatla satışa çıktığımız için kalan konutlarında çok hızlı bir şekilde satılacağını düşünüyoruz” dedi.

Projeyle ilgili teknik detayları aktaran Tahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım, “Nidapark Bomonti projemiz portekizli Addon Mimarlık ve Cem Mimarlık tarafından tasarlandı. İç mimaride otobanı baz aldık. Projemizin en değerli unsuru tarihi semt olan Bomonti’nin lokasyonu. İşyerleri ve eğlence mekanlarının kalbinde yer alması projemize ilgiyi arttıracak. Nidapark Bomonti’nin lokasyon değeri ve ulaşım değeri bizi en çok etkileyen konulardan biri oldu. Bu projenin 5 ayrı bölümü var, Teras, Meydan, Ofis, Kule ve Konut. Projede tüm dairelerde tavan yüksekliği 3.20 net olarak tasarlandı ve tamamı beyaz eşyalı olarak teslim edilecek. Sosyal alanlar içerisinde açık -kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terası, bin 500 metrekare fitness alanı, konut kullanıma ayrılmış peyzajı olan iç bahçeler ve projede yaşayanların ihtiyaçlarına yönelik desteklenmiş cadde mağazaları ve ticariler yer alıyor” dedi.

Projenin fiyatları ve ödeme seçenekleri konusunda bilgi veren Çalım, ” Satışlarda anlaşmalı olan Vakıfbank, Halkbank, Akbank’tan kredi seçeneklerinden yararlanılabiliyor. Projede peşin alım yapmak isteyenlere ise %15 indirim yapılıyor. Kredili alımlarda ise %5 peşinat, 6 ay sonra %5 ara ödeme, 12 ay sonra %10  ara ödeme, %80’lik kısmı 60 aya kadar  % 0 faiz, 61-120 aylık seçilen vadelerde ise % 0.45 aylık faiz imkânı yer alıyor. Cazip fiyat ve ödeme seçenekleriyle alıcıların bu fırsatı iyi değerlendirmelerini istiyoruz. Dileyen satış ofisimizi ziyaret edebilir örnek dairemizi gezebilir. 36 ay sonra yaşamın başlamasını hedeflediğimiz projemiz bölgenin talep ve dinamiklerine uygun olarak hazırlandı bu nedenle hızlı bir satış grafiği olacağına eminiz. Satışlar bittiğinde ise alanların çok kazandığını göreceğiz” şeklinde konuştu.

Nidapark Bomonti projesinde daire tiplerine göre başlangıç fiyatları ve daire büyüklükleri şöyle:

Konut Tipleri Daire büyüklükleri Daire başlangıç fiyatları
1+1 67 metrekare 714 bin lira
2+1 97 metrekare 1 milyon 28 bin lira
3+1 163 metrekare 2 milyon 43 bin lira
4+1 218 metrekare 2 milyon 547 bin lira

 

Esen Şahin – Emlak Gazetesi

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”82308″ title=”Proje Form”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir