16 Mayıs 2020 Cumartesi
Ana Sayfa / Kampanyalar / Nidapark Kayaşehir’de lansman fırsatı
Nidapark Kayaşehir Tahincioğlu

Nidapark Kayaşehir’de lansman fırsatı

Tahincioğlu, Nidapark Kayaşehir projesini görücüye çıkardı.Emlak Konut güvencesiyle inşa edilen projede, konut blokları, cadde dükkanları, ofis bloğu ve alışveriş merkezini kapsayan toplam bin 233 bağımsız ünite yer alıyor.

Daire fiyatlarının 453 bin liradan başladığı Nidapark Kayaşehir’de lansman dönemine özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanan projede yüzde 5 peşinat verip 60 ay vade yüzde 0.42 faiz veya 120 ay vade yüzde 0.70 faiz oranıyla daire sahibi olmak mümkün.

Ödeme planına göre, yüzde 12.5’i 6 ay, diğer yüzde 12,5’, 12 ay sonra odenecek. Kalan yüzde 70’lik tutar ise anlaşmalı bankalardan konut kredisi olarak kullandırılacak.

77.327,02 m2 toplam arsa alanı üzerinde inşa edilecek projenin sosyal tesisin içinde bay – bayan kapalı yüzme, havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar, buhar odaları ve masaj odaları, kafeterya ve özel alanlar, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, açık alanda çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis) yürüyüş yolları, seyir terasları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon (misafir ağırlama odası), mescit ve abdesthaneler gibi geniş alanlar yer alıyor.

Nidapark Kayaşehir projesi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir