16 Mayıs 2020 Cumartesi
Ana Sayfa / Konut Fiyatları / Nidapark Seyrantepe’de fiyatlar 795 bin liradan başlıyor

Nidapark Seyrantepe’de fiyatlar 795 bin liradan başlıyor

Tahincioğlu’nun konut projesi Nidapark Seyrantepe’de satışlar devam ediyor. 28 katlı iki bloktan oluşan projede yer alan 368 dairenin büyüklükleri 79-324 metrekare arasında değişiyor.
Nidapark Seyrantepe’de, 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, 4+1 ve 5 + 1 seçenekleri bulunuyor. Daire fiyatlarının 795 bin TL’den başladığı ve satışlarının devam ettiği projenin, Aralık 2016’da biterek sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.
Projede, 2 bin 800 metrekare alanın ayrıldığı, her yaş için planlanan geniş ve çeşitli sosyal alanlar dikkat çekiyor. Sosyal donatılar arasında, çok amaçlı salon, fitness salonu ve pilates stüdyosu, kapalı ve açık yüzme havuzları, squash ve masa tenisi alanları, açık hava yürüyüş parkuru, oyun parkları, çok amaçlı spor sahası ve mini futbol sahası bulunuyor.

KAT KORİDORLARINA GÜN IŞIĞI AYDINLATMASI

Projenin 5 katlı otoparkında 1 + 1 dairelere 1, 2 + 1 ve 3 + 1 dairelere 2, 4 + 1 ve 5 + 1 dairelere ise 3 araçlık yer ayrılıyor. Kat koridorlarının gün ışığıyla aydınlandığı Nidapark Seyrantepe’de daireler, blokların proje içindeki yerleşimi sayesinde, birbirinin görüntüsünü kesmiyor. Yerden tavana uzanan camlar, her daireye özel balkon, çoğu dairede bulunan köşe salon ve çift cephe özelliği, brüt 3.80 metre tavan yüksekliği projenin öne çıkan özellikleri arasında.

Çevre ve kullanıcı dostu özellikleriyle ön plana çıkan proje, Tahincioğlu’nun diğer birçok projesinde olduğu gibi ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından verilen Leed Gold Sertifikası’na aday.
Projenin satışlarında İş Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası, Odeabank ve ING Bank tarafından 120 aya kadar kredi seçenekleri sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir