23 Ekim 2019 Çarşamba
Ana Sayfa / Konut Fiyatları / Nuvo Dragos’ta 2+1 daire 550 bin lira
nuvo dragos

Nuvo Dragos’ta 2+1 daire 550 bin lira

İskanlı tapu avantajı ile hemen yaşama fırsatı sunan Nuvo Dragos, proje tarihinin en büyük fiyat avantajıyla satışta.

İstanbul Maltepe’de yükselen Nuvo Dragos’tan ev sahibi olmayı düşünen ve peşin alım yapmak isteyenler 106 metrekare 2+1 daireye 550 bin TL’ye, 164 metrekare 3+1 daireye 820 Bin TL’ye sahip olabilecek.

Adalar manzarasına hakim, iskanı, tapusu satış anında teslim edilen daireleri ile Nuvo Dragos, yatırım yapmak isteyenlere maketten değil gezip, görerek ev sahibi olma fırsatı veriyor.

Çift banyolu daireleri, geniş balkonları, yüksek tavanları, en yeni teknolojiye sahip ankastre ürünlerle donatılan mutfakları ile öne çıkan Nuvo Dragos, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire çeşitliliği ile her ailenin ihtiyacına çözüm oluyor. Açık ve kapalı havuzları, pilates ve fitness alanları, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu, koşu ve yürüyüş parkurları, hamam ve saunası, çocuk parkı, seyir terasları, hayvan gezdirme alanları ve kapalı otoparkı ile Nuvo Dragos, bir evden daha fazlasını sunuyor. Projenin hemen yanı başında açılan, 44 dönüm araziye kurulu, içerisinde gölet, anfi tiyatro, etkinlik alanları, koşu ve yürüyüş parkurlarının yer aldığı Cumhuriyet Parkı, Nuvo Dragos’a artı bir değer daha kattı.

Tüm ulaşım arterlerine yürüme mesafesinde konumlanan Nuvo Dragos, bölgenin en değerli bitmiş projesi olarak öne çıkıyor. E-5 Karayolu’nun Maltepe sahili tarafında, Marmaray ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metre mesafede yer alan Nuvo Dragos E5,TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine, Carrefour Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor.