23 Ocak 2019 Çarşamba
Ana Sayfa / Kampanyalar / Roya Nova’da 60 vade sıfır faiz
Roya Nova

Roya Nova’da 60 vade sıfır faiz

TAGO Mimarlık, ARED Yapı ve DRS Yapı tarafından kurulan Roya Yapı, Roya Nova Rezidans projesinde kampanyaya başladı.

251 konuttan oluşan ve 2019’de teslim edilmesi planlanan projeden daire sahibi olmak isteyenler  peşinat tutarını 2020 yılında ödeyebiliyor. Ayrıca, vade farksız 60 aya varan taksit imkânından yararlanabiliyor.

Roya Yapı İcra Kurulu Başkanı Afşin Aykanat,  “Roya Nova Rezidans’ta metrekare fiyatları 5 bin 800 TL’den başlıyor. Taksitlerimiz 5 bin TL civarında. 2019’da daireleri teslim edip peşinatı 2020’de alacağız. Anadolu yakasının ulaşım merkezinde yer alan konumu, lokasyon avantajını beraberinde getiriyor. Projemiz, 1. Köprü, 2. Köprü, Sabiha Gökçen Havalimanı gibi noktalara uzanan ulaşım aksının merkezinde, metro istasyonu, otobüs durakları ile Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Roya Nova Rezidans konut alıcısına muhteşem bir lokasyonda muhteşem bir kazanç ve yaşam imkanı sunuyor” dedi.

Aidatların metrekaresi 2.5 lira olacak

Roya Nova Rezidans ile yatırımcıların en çok şikâyet ettiği yüksek aidat rakamlarını minimum düzeye düşürdüklerini vurgulayan Aykanat, “Projemizin sektördeki projelere göre en düşük aidatlara sahip olacağı konusunda iddialıyız. Diğer projelerde metrekare başına ortalama 6-7 liraya uzanan aidatlar, projemizde metrekaresi 2,5 lira olacak” diye konuştu.