19 Şubat 2019 Salı
Ana Sayfa / Kampanyalar / Satya Yayalar projesinde Ramazan fırsatı
satya yayalar

Satya Yayalar projesinde Ramazan fırsatı

Gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran ve geliştirici anlayışıyla dikkat çeken Satya, Pendik’te hayata geçirdiği yeni projesinde kaçırılmayacak bir Ramazan kampanyasına imza atıyor. İlk ödemenin 2019 yılına erteleneceği kampanya ile 2.650 TL’lik aylık taksitler ve sadece yüzde 0,98 vade oranı ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

İstanbul’un değeri hızla artan bölgesi olan Pendik’te yeşil alanları, lokasyon ve yatırım avantajları ile yoğun talep gören Pendik Yayalar’da Ramazan Kampanyası başladı. 50 bin TL peşinat, 2.650 TL’lik aylık taksitler ve sadece yüzde 0,98 vade oranı ile Ramazan ayının bereketi yansıtılıyor. İlk ödemenin 2019 yılına erteleneceği kampanya ile kişiye özel ödeme seçenekleri de alternatif ödeme koşulları arasında yer alıyor.

Yatırımcıya kolaylık sağlıyoruz

Satya Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılarımıza projenin her etabında prim sağlamayı amaçlıyoruz.

Lokasyonu, sosyal donatıları, yeşil alanları ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Satya Yayalar projemiz için ilgilenenleri satış ofisimize bekliyoruz. Kampanya detaylarına bakıldığında gerek oturumcular gerekse yatırımcılar için büyük kolaylık sağladık. İstanbul’un hızla gelişen ve yatırım değeri yüksek olan bölgelerinden Pendik’te yer alacak Pendik Yayalar, lokasyon avantajı kadar proje anlayışımızla da yatırımcısına mutlaka kazandıracak. 11 katlı, 4 bloktan oluşan Satya Yayalar, bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden biri olacak.”

Avantajlı Lokasyon, Yüksek Getiri

Anadolu Yakası’nın yatırım değeri yüksek bölgelerinden Pendik’te geliştirilen Satya Yayalar Pendik projesi iyi bir gelecek ve yatırım imkanı sunuyor. TEM ve E-5 karayolları, bağlantı yollarına yakın bir konumda yer alan Satya Yayalar Pendik projesi 2018 yılında tamamlanacak metro durağına 500 metre mesafede inşa ediliyor. Yüzde 70’i yeşil alanlara ayrılan Satya Yayalar Pendik projesinde yatırımcılar 1+1, oturum amaçlı ev arayanlar ise 3+1 dairelere ilgi gösteriyor.