6 Ağustos 2020 Perşembe
Ana Sayfa / Dekorasyon / Silverline davlumbazları aydınlatıp renklendirdi
Silverline Neat 2

Silverline davlumbazları aydınlatıp renklendirdi

Mutfaklar artık sınırsızca kişiselleştirebildiğimiz, trendleri yansıtabildiğimiz özel mekanlar… Klasik, modern, retro ya da pop art hangi stil bizi yansıtıyorsa giyim ve dekorasyon dışında artık mutfak teknolojilerine kadar her yere tarzımızı yansıtabiliyoruz. Renkler, dokular, yuvarlak hatlı formlar keyif duygusunu üst seviyelere taşıyor. Tasarım yaşamın her alanında kendine yer açarken kişisel zevklere karşılık veren ürünler daha çok tercih edilmeye başladı. Pembe ve yeşil gibi canlı renkler mutfak teknolojilerinde trend renkler arasında… Kişisel beklentileri ön plana alarak tasarım geliştiren Silverline, buradan hareketle ankastrede renkleri cesurca kullanmaya başladı.

Trend renkleri Neat davlumbaz ile buluşturan Silverline, estetik beklenti ve fonksiyonel faydayı bir arada kullanıyor. Neat, mutfaklarda renkli ve şık bir abajur görüntüsü veren, ileri teknoloji ürünü özel bir davlumbaz… Geniş alanlara kurulan ada mutfaklar için tasarlanan abajur tipi davlumbaz Silverline Neat, davlumbaz olmaktan öte mutfağın şıklığını tamamlayan ve aydınlatmaya destek olan abajur görevini de görüyor. Neat’in gövde tasarımında beyazın dışında farklı renkleri sevenler için trend renkler arasında yer alan sakura pembesi, somon, gri yeşil bulunduruyor. Silverline sayesinde mutfakta görmeye alışık olmadığımız renkleri artık daha sık göreceğiz.

Geliştirilmiş led ışıkları sayesinde Neat mutfakta geniş bir alanı aydınlatıyor. Dokunmatik kontrol paneli dışında uzaktan da kumanda edilebilen davlumbaz, aldığı komutu anında algılayarak maksimum verim ve fayda ile çalışıyor. Kokuyu ve dumanı yüksek performansla yok eden Neat’in çelik ve karbon filtrelerinin değiştirilmesi ve yerleştirilmesi oldukça kolay. Ayrıca davlumbazın yüksekliği kullanıcının ihtiyacına yönelik ayarlanabiliyor.