2 Temmuz 2020 Perşembe
Ana Sayfa / Dekorasyon / Silverline indirimleri 31 Aralık’ta sona eriyor

Silverline indirimleri 31 Aralık’ta sona eriyor

Ankastre ürünlerde Özel Tüketim Vergisi (ÖTV)’nin sıfırlanmasıyla tüketiciler Aralık ayı sonuna kadar ÖTV indirimi avantajından yararlanacak. “Enflasyonla Mücadele Programı” kapsamında tüm ürünlerinde yüzde 10 indirim uygulamaya başlayan Silverline Ankastre, ÖTV indirimiyle de tüketicisini ekonomik olarak önemli oranda rahatlatıyor. Aralık ayı bitmeden sadece Silverline yetkili bayilerinde geçerli olan bu özel avantajları kullanmak için son günler…

Silverline Ankastre bu dönemde evini yenilemek isteyenler için ankastreye ulaşımı kolaylaştırıyor. Kullanıcı odaklı, hızlı, fonksiyonel, çevreci ve tasarım yönü güçlü, şık ürünleri ile tüketicisinden tam not alan Silverline, ocak, fırın, davlumbaz gibi ürün grupları dışında buzdolabı, bulaşık makinesi, elektrikli ocak, mikrodalga fırın, çöp öğütücüler de geçerli olan ÖTV indirimine ek olarak yüzde 10 indirime gitti.

Tasarımda yarattığı farklılıkları teknoloji ve kalite ile buluşturan Silverline A, A+ enerji sınıfı ürünleri ile iddialı… İnovasyonu ve müşteri memnuniyetini esas alarak, tasarım gücü yüksek, çevreye duyarlı, fonksiyonel tasarımlar geliştiren marka, ürün gamındaki iddiasını satış sonrası hizmetler ve garanti uygulaması ile birleştiriyor ve yurtiçinde 500’e yakın bayisi, 200’ü aşkın yetkili servis ile tüketicisine ulaşıyor.