23 Ocak 2019 Çarşamba
Ana Sayfa / Dekorasyon / Silverline’den çekilişle Mini Cooper kazanma şansı

Silverline’den çekilişle Mini Cooper kazanma şansı

Silverline Ankastre’den 2 bin TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar arasında yapılacak çekilişle, 1 kişi Mini Cooper,5 kişi Iphone X, 25 kişi Fakir Kahve Makinesi,75 kişi ise Fakir Darkys Süpürge kazanma fırsatı yakalıyor.

Geçtiğimiz yılsonu ilk kez otomobil kampanyası düzenleyerek Gaziantepli bir talihliye son model otomobil kazandıran Silverline Ankastre, tüketicilerine ikinci kez bu fırsatı veriyor. Silverline Türkiye genelinde başlattığı yeni kampanya ile tüketicilerine son model bir otomobil, telefon, kahve makinesi ve süpürge kazanma şansı veriyor. 16 Nisan-31 Temmuz tarihleri arasında Silverline Ankastre’nin tasarımı ve teknolojisiyle fark yaratan kampanyalı ürün seçeneklerinin arasından yapılacak her 2 bin TL’lik alışveriş için tüketici bir katılım kartı kazanacak. Silverline yetkili bayilerinden alınacak katılım kartları üzerinde bulunan şifre ile www.silverlinecekilis.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili formu dolduranlar çekilişe katılmaya hak kazanacak. Noter huzurunda yapılacak çekilişle yeni kampanyanın şanslıları belli olacak.1 kişi Mini Cooper, 5 kişi Iphone X, 25 kişi Fakir Kahve Makinesi ve 75 kişi ise Fakir Süpürge kazanacak. Kampanya dâhilindeki ürün seçenekleri ve kampanya detayları www.silverlinecekilis.com adresinden öğrenilebiliyor.

Ülke genelinde 500’e yakın bayi ve 200’ü aşkın yetkili servis ile tüketicisinin yanında duran marka…
İnovasyonu ve müşteri memnuniyetini esas alarak, tasarım gücü yüksek, çevreye duyarlı, fonksiyonel tasarımlar geliştiren markanın ürün gamında davlumbaz, ankastre fırın, mikrodalga fırın, ocak, buzdolabı, bulaşık makinesi, çöp öğütücü, eviye, armatür yer alıyor. Yurtiçinde 500’e yakın bayisi ile tüketicisine ulaşan marka, 200’ü aşkın yetkili servis ve satış sonrası hizmetleri ile de tüketicisinden tam not alıyor. Amasya Merzifon’da 103.000 m2 alanda yılda 1 milyon 200 bin adet üretim gerçekleştiren Silverline, davlumbaz ve aspiratör pazarında Avrupa’nın ilk 5, dünyanın ilk 10 üreticisi arasında yer alıyor. Kendi bünyesinde SGS ve TSE tarafından akredite edilmiş, IEC standartlarına uygun gelişmiş laboratuvarlara sahip olan marka, ISO 9001, IS0 14001 ve ISO 10002 kalite sertifikaları ile toplam kalite yönetimini benimseyerek, çevreye duyarlı üretim anlayışıyla sektörün takip edilen markası olmayı başarıyor.