11 Aralık 2018 Salı
Ana Sayfa / Kampanyalar / Teknik Yapı projelerinde yılın son fırsatları
Deluxia-Park-Business

Teknik Yapı projelerinde yılın son fırsatları

Teknik Yapı, satışa sunduğu tüm projelerde birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor.

Her projeye kendine özgü yılsonu fırsatı sunan kampanya sepetinde ‘sıfır faiz’, ‘kira garantisi’, “yüzde 1 peşinat” gibi avantajlar bulunuyor.

Teknik Yapı, satışta bulunan 5 ayrı projesinde birbirinden cazip yıl sonu fırsatları sunuyor.

Marka Avrupa yakasında yer alan ve yaşamın başladığı Metropark projesindeki son 35 daire için  isteyene yüzde 1 peşinat ile isteyene 100 ay sıfır faiz ve 2.977 liradan başlayan fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor.

Fikirtepe’nin en değerli bölgesi Prestij Caddesi’nde yer alan Uplife Kadıköy projesi ise çifte fırsat ile ön plana çıkıyor. Uplife Kadıköy’deki rezidans daireler 100 ay 0 faiz ve 1 yıl boyunca 3.500 liraya varan kira garantisi ile 2017 yılını iki avantaj ile kapatma fırsatı sunuyor.

Emlak Konut güvencesi ve Teknik Yapı kalitesiyle Denizli’ye yeni bir yaşam merkezi sunan Evora Denizli projesindeki rezidans daireler ise bölge halkının taleplerine uygun olarak 100 ay sıfır faiz avantajıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Teknik Yapı’nın yılın sonuna doğru satışına başladığı Deluxia Park projesinin Kartal etabını oluşturan Residence kısmındaki dairelere iki seçenekli kampanya sepeti hazırlandı.

Deluxia Park Residence etabından daire almak isteyenlere 60 ay 0 faiz fırsatı sunulurken, düşük peşinat ödemek isteyenlere ise yüzde 5 peşinat ile 72 ay 0,45 faiz avantajı veriliyor.

Deluxia Park’ın Business etabındaki ofisler ise çifte KDV avantajı ile dikkat çekiyor.